26
жовт.

На базі Військової академії відбулась науково-практична конференція з питань удосконалення діяльності вищих навчальних закладів країни з урахуванням досвіду проведення АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16083
  • Друк

 В Одесі під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України генерала армії України Віктора Муженка відбулась науково-практична конференція з питань удосконалення діяльності вищих навчальних закладів країни з урахуванням досвіду проведення АТО.

У заході взяли участь представники Міністерства оборони та Генерального штабу, командний склад всіх видів ЗС України, а також начальники вишів та кафедр навчальних закладів, де здійснюється підготовка майбутніх офіцерів.

Впродовж двох днів залучені до конференції посадові особи обговорювали низку проблемних питань, пов’язаних з підвищенням рівня підготовки курсантів, та обмінювались досвідом щодо використання навчальної та навчально-технічної баз військових вишів.

Зокрема, на 1-му етапі заходу, який тривав у Георгієвській залі Військової академії (м.Одеса), присутні зосередили увагу на аналізі підготовки курсантів та порядку роботи керівного складу органів військового управління, військових частин і вишів щодо розподілу випускників. Окрім цього, генерали та офіцери обговорили особливості підготовки курсантів за різними офіцерськими військовими спеціальностями та поділились досвідом щодо проведення занять з вогневої, тактичної, технічної підготовки та водіння.

 Не менш насиченим на проведення різноманітних пізнавальних заходів був і другий етап науково-практичної конференції, який проходив в Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії. Там, в польових умовах, учасники конференції ознайомились з методикою підготовки та проведення занять за предметами навчання з використанням польової навчальної та матеріально-технічної бази. Зокрема, із залученням літальних апаратів, озброєння та військової техніки, на десяти навчальних місцях курсанти одеської вищої школи офіцерських кадрів на єдиному тактичному фоні вдень й вночі відпрацювали комплекс навчальних питань, пов’язаних з підготовкою позаштатних авіанавідників, управлінням вогнем підрозділу, груповою вправою з посиленим взводом в ході ведення рейдових дій, водінням автомобільної техніки та бойових машин, корегуванням вогню артилерії, організацією харчування в польових умовах, а також інженерною, розвідувальною та вогневою підготовкою.

На завершення науково-практичної конференції її учасники в форматі круглого столу обмінялись своїми думками щодо оптимізації підготовки офіцерських кадрів з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на Сході України, опрацювали свої пропозиції щодо здійснення ротації офіцерів-викладачів до бойових частин та призначення на посади науково-педагогічного складу офіцерів з бойовим досвідом. А також вони дійшли спільного висновку щодо вирішення інших проблемних питань, спрямованих на розвиток військової науки та оптимізацію підготовки курсантів у вищих навчальних закладах України.

 

Рейтинг
18 голосів