14
жовт.

У Військовій академії урочисто відзначили День захисника України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15462
  • Друк

У Військовій академії урочисто відзначили День захисника України13 та 14 жовтня 2015 року у Військовій академії (м. Одеса), яку очолює генерал-майор Гуляк Олег Вікторович, пройшов цикл святкових заходів присвячених Дню захисника України. Зокрема 13 жовтня відбувся безпрецедентний концерт за участю творчих колективів військового оркестру та гуртків художньої самодіяльності Військової академії сумісно з хором ветеранів Малиновської ОДА «Співочі серця», які привітали керівництво, викладачів та курсантів вишу з професійним святом, піднявши настрій та надихнувши всіх до нових звершень на благо рідної України.

Крім того, 14 жовтня 2015 року військовий оркестр та талановиті курсанти Військової академії завітали до місцевих шкільних закладів та дитячого будинку «Перлинка» в рамках Уроків мужності, де також виконали улюблені всім патріотичні, національні та популярні українські музичні композиції, зокрема, курсанти щойно сформованого гурту академії (сержант Васильєв М.О., курсанти Чернець В.С., Мусієнко Д.Ю., Шендерей В.О.) виконали пісні «Не твоя війна» («Океан Ельзи»), «Україна» (Мусієнко Д.Ю.), приємно здивували театральним декламуванням віршів курсанти Сидяка Н.В. («Вірш, написаний в окопі», Л.Костенко) та курсант Шпак О.В. (вірш невідомого бійця АТО), а курсант Бугайчук Анастасія вразила всіх своїм чарівним голосом, виконуючи пісні «Україна» (К.Бучинська) та «Мальви» (А.Лорак).

У Військовій академії урочисто відзначили День захисника УкраїниТворчі колективи міста Одеси також не забарилися з привітаннями на адресу своїх захисників й завітали до Військової академії з незабутнім концертом, наповненим гарними піснями талановитих виконавців-аматорів міста, чарівними номерами дівчат зразково-хореографічного ансамблю танцю «Акварельки» (керівник Сидорова Наталя). Слід також завдячити керівництву та працівникам 59 Гарнізонного будинку офіцерів підполковнику Доценку Валентину Вікторовичу підполковнику Шаблієнку Сергію Михайловичу та Микитась Тамарі Петрівні за організацію концерту та координаційну роботу з питань культурно-виховної роботи з Військовою академією (м. Одеса).

 

Рейтинг
15 голосів