13
жовт.

З Днем захисника України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14610
  • Друк

 Щиро вітаю вас з Днем захисника України!

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

Ми переймаємо досвід та пишаємося українцями, які під час Другої світової війни захищали Вітчизну у лавах Червоної армії, рівняємось на досвід війська Запорізького та вояків української повстанської армії, і сьогодні маємо власний досвід захисту держави.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

Особливо в сучасних умовах збройного протистояння маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Висловлюю вдячність всім військовослужбовцям, працівникам академії, ветеранам за наполегливу працю, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання нинішнього покоління захисників.

Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, злагоди і процвітання, нехай ваші серця завжди будуть наповнені натхненням та незламною вірою у щасливе майбутнє Батьківщини.

Слава Україні!

Слава її Збройним силам!

Начальник Військової академії
генерал–майор Гуляк О.В.
Рейтинг
19 голосів