розпочався спортивний сезон Першими до тренувань приступили спортсмени-стрільці. Збірні команди навчальних курсів готуються до ІІ Першості академії зі стрільби з автомата у вправі АК-3 (стрільба на 100м трьома серіями по 10 пострілів з положення лежачи, з коліна та стоячи).

З 8 вересня тренерська група під керівництвом начальника кафедри ТОФП проводить контрольні тренування з визначення готовності стрільців та їх зброї до змагань.

Начальник кафедри ТОФП полковник Ігор Овчарук: «В цьому році ми поширили підготовку стрільців до змагань. Зараз команди кожного навчального курсу мають свій окремий день тренування, раніше був один на факультет. Крім того, у повному складі тренуються курсанти навчальних груп, які навчаються за спеціальністю «Фізичне виховання». За регламентом до змагання залучаються 9 команд загальною кількістю 45 курсантів. Понад 80 курсантів прийматимуть участь в особистому заліку.

Кафедра ТОФП бореться за визначення Військової академії базовим закладом Збройних Сил України зі стрілецького спорту. Для цього у нас є відповідні підстави – досвідчена тренерська група, два тири, зброя, необхідні боєприпаси, сучасні тренажери, навчальні програми, секція та збірна команда. Налагоджена взаємодія з Одеською обласною федерацією стрільби та місцевим стрілецьким клубом «ODYSSEY». Впроваджуються передові дисципліни стрілецького спорту – практична та оборонна стрільба за міжнародними правилами IPSC та IDPA, поглиблюється робота у традиційних армійських видах – кульова та прикладна стрільба.

В планах – Кубок академії зі стрільби з пістолету та змагання з командами силових структур гарнізону.

Організаторам та учасникам змагань бажаю задоволення від цього дуже складного заходу, поширення та популяризації стрілецького спорту серед особового складу академії та ніколи не зупинятись на досягнутому».

розпочався спортивний сезон Перед командирами підрозділів також стоїть нелегка задача визначити саме тих, хто покаже найкращий результат, а це повинні бути не тільки влучні стрільці, а й психологічно стійкі бійці. В Першості академії, разом з командами курсантів старших курсів, будуть змагатись три команди курсантів-першокурсників, в яких учасники бойових дій на сході нашої країни будуть виступати опліч з курсантами з числа цивільної молоді, яки ще не мають стрілецького досвіду, але дуже сильно мотивовані на боротьбу за перемогу.

Курсант Анна Ковня (факультет підготовки спеціалістів МТЗ, 2-й курс): «Стрілецьким спортом займаюсь майже рік. Основна спеціалізація – спортивний пістолет, але автомат також дуже важливий та цікавий вид. Буду виступати нарівні з хлопцями, тому що у цій вправі немає окремих нормативів для жінок. Є бажання виконати спортивний розряд, трохи хвилююсь, але буду змагатись за найкращий результат».

Тренування тривають. Змагання планується провести в період з 24 по 30 вересня.

Побажаємо стрільцям влучної стрільби та високих результатів.

Олексій Большов