22
вер.

На факультетах Військової академії підводять підсумки за 2014-2015 навчальний рік

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

підсумки за 2014-2015 навчальний рікНа факультеті підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, який очолює полковник Олег Сухін, відбулось підведення підсумків за 2014-2015 навчальний рік.

Як зазначив під час своєї доповіді заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи – підполковник Олександр Кременчук, кращим підрозділом по результатом здачі екзаменаційної сесії став 3,4 навчальний курс на чолі з начальником курсу майором Михайлом Цимбалом. Даний підрозділ в свою чергу виборов також і перше місце Спартакіади Військової академії.

Заступник начальника факультету по роботі з особовим складом підполковник Петро Мітюшин проаналізував стан військової дисципліни та служби військ на факультеті та визначив кращих курсантів.

Начальник факультету під час свого виступу визначив місця, які посіли навчальні курси, а саме 1 місце – 2,3 навчальний курс, 2 місце – 4,5 навчальний курс та 3 місце - 1 навчальний курс. Полковник Сухін поставив завдання особовому складу факультету на 2015-2016 навчальний рік та заохотив кращих військовослужбовців, серед яких: майор Михайло Цимбал, капітан Андрій Воротілов, сержант Павло Ткачук, молодші сержанти: Юрій Волосовський, Владислав Приступа, Михайло Дубовик, Павло Стеха, курсант Ганна Ковня та інші.

Факультет підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення дуже впевнено настроєний на здобування кращих показників і в цьому навчальному році, як за результатами навчання, так і за підсумками стану військової дисципліни та правопорядку серед 4 факультетів Військової академії!

Бажаємо керівному складу та курсантам цього славетного підрозділу продовжувати впевнено тримати високий рівень першості!

Рейтинг
18 голосів