21
вер.

Курсанти факультету МТЗ ознайомлюються зі зразками нової польової форми одягу Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15483
  • Друк

Курсанти ознайомлюються зі зразками польової форми одягуУ Військовій академії (м. Одеса) на кафедрі тилового забезпечення з курсантами 342 групи факультету підготовки спеціалістів МТЗ були проведені заняття з дисципліни «Організація речового забезпечення» під керівництвом старшого викладача кафедри підполковника Геннадія Білоуса.

Під час занять курсантам довели порядок та правила носіння польової і спеціальної форми одягу, засобів індивідуального захисту, їх комплектація та технічні умови, варіанти комбінування форми одягу в залежності від порядку її використання, погодних та кліматичних умов, особливостей повсякденної діяльності або виконання завдань, інтенсивності діяльності військовослужбовців , місця знаходження або виконання завдань військовослужбовцем. Також курсанти вивчали порядок розміщення знаків розрізнення на польовій формі одягу.

Крім того, курсантам були доведені нові зразки форми одягу: літній польовий костюм з малюнком «Варан ЗСУ», черевики з високими берцями литтєвого методу кріплення, кепі бойова, панама літня польова, костюм спеціальний маскувальний для розвідників та снайперів.

Більш детальніше були розглянуті склад та основні технічні і захисні характеристики бронежилетів, які зараз використовуються в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

В кінці заняття курсанти ознайомились з переліком предметів Єдиного бойового комплекту, який зараз впроваджується в Збройних Силах України, згідно проекту «Реформування норм та стандартів речового забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань».

Рейтинг
39 голосів