День фізичної культури і спортуВ неділю 13 вересня 2015 року в академії проводилось спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту. В змаганнях із 6-ти видів прийняли участь 9 команд від 4-х факультетів, а також команда гостей від Одеського військово-морського ліцею, яка виступала поза конкурсом.

Всі види змагань були дуже цікавими для курсантів, ні одна перемога не далася їм легко. Шведська, гирьова та воєнізована естафети принесли найсильнішим командам радість перемоги, а деяким й гіркоту поразки. А перетягування канату стало апофеозом свята, в ході якого емоції вболівальників досягли найвищого градусу. Крім того, протягом тижня проходили попередні зустрічі команд з міні-футболу, а фінальний етап змагань відбувся саме в день свята, в якому чемпіоном стала збірна команда факультету підготовки спеціалістів РАО (начальник курсу капітан Володимир Йовва).

В цілому, змагання пройшли на високому організаційному рівні, чітко і злагоджено діяла суддівська бригада кафедри ТОФП академії на чолі з начальником кафедри полковником Ігорем Овчаруком.

У підсумку чемпіоном змагань стала збірна команда курсу майора Романа Літвінчука, 2-е місце посіла команда майора Михайла Цимбала (обидві команди факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення), доречі, курс майора Цимбала посів 1-е загальнокомандне місце у Спартакіаді академії у 2014-2015 навчальному році і 3-є почесне місце – команда майора Володимира Волошина (факультет підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення).

Курсанти залишились «виснаженими», але задоволеними.