11
вер.

Конференція «Спільні дії військових формувань держави: проблеми та перспективи».

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16046
  • Друк

КонференціяСьогодні, 11 вересня поточного року у Військовій академії (м. Одеса) завершила свою роботу друга Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань держави: проблеми та перспективи».

За мету конференції ставилося пошук та удосконалення механізмів взаємодії між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави в ході підготовки та ведення спільних дій.

Захід очолив начальник Військової академії кандидат юридичних наук, генерал-майор ГУЛЯК Олег Вікторович.

У роботі взяли участь представники понад сорока організацій, наукових установ та вищих навчальних закладів з різних регіонів України, що майже вдвічі більше ніж під час проведення минулорічної першої конференції. Серед учасників конференції 12 докторів наук, 49 кандидатів наук, 17 професорів, з них 31 доцент, 18 старших наукових співробітників, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України та заслужений винахідник України.

У дводенній конференції проведено пленарне засідання на основну тему конференції та деталізоване обговорення проблемних питань у чотирьох секціях:

Секція № 1. «Форми та способи застосування військових формувань держави в ході спільних дій з врахуванням досвіду АТО»; «Актуальні проблеми розвитку всебічного забезпечення військових формувань під час спільних дій».

КонференціяСекція № 2. «Актуальні проблеми розвитку озброєння і військової техніки військових формувань України»; «Проблеми використання сучасних інформаційних технологій у воєнній сфері».

Секція№ 3. «Актуальні проблеми морально-психологічного забезпечення бойових дій»; «Проблеми підготовки і становлення військового професіонала».

Секція № 4. «Іншомовна складова забезпечення ефективності сектору безпеки держави (секція на англійській мові)».

Під час пленарного засідання в «Білій залі» академії проводилась виставка досягнень «Все для безпеки держави». На виставці були представлені нові розробки підприємств, організацій та вищих навчальних закладів.

Як відмітив у заключному слові начальник Військової академії генерал-майор ГУЛЯК О.В., мета конференції досягнута. Представники різноманітних організацій, які прийняли участь в конференції, мали змогу поділитися своїми надбаннями і розробками в оборонній сфері з колегами, обговорити існуючі проблеми та сумісними зусиллями напрацювати певні пропозицій та шляхи щодо їх вирішення.

Загальне фото (завантажити)

Рейтинг
43 голосів