09
вер.

Всеукраїнська науково-практична конференція з питань основних напрямків досліджень в галузі транспорту відкрилася у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16155
  • Друк

Всеукраїнська науково-практична конференція Відповідно до плану основних заходів академії на 2015–2016 навчальний рік, Річного плану наукової і науково-технічної діяльності академії на 2015 рік, у Військовій академії (м. Одеса), 08 вересня поточного року відкрилася Всеукраїнська науково-практична конференція «Новітні шляхи створення, технічної експлуатації, ремонту і сервісу автомобілів».

Метою конференції є обговорення та узагальнення досвіду вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, організацій та підприємств у рішенні проблем застосування за призначенням, експлуатації і ремонту автомобільної техніки в Україні.

Актуальність теми конференції обумовила залучення до участі в її роботі іноземних фахівців. У роботі беруть участь представники більше 20-ти провідних наукових установ та вищих навчальних закладів з різних регіонів України, а також вчені з Білорусії, Німеччини та Чехії. Фактично конференція за складом учасників набула статусу Міжнародної.

У конференції приймають участь:

академіків УАН - 1; докторів наук - 7; кандидатів наук -26 ; професорів - 15; доцентів - 20; старших наукових співробітників - 7.

Всеукраїнська науково-практична конференціяЗахід відкрив заступник начальника академії з наукової роботи – начальник науково-організаційного відділення, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник полковник Кравчук Олег Іванович. Він щиро привітав присутніх, відмітив необхідність і актуальність даної конференції та побажав учасникам плідної роботи.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: академік УАН, ректор, PhD, професор «Міжнародного технологічного університету «Миколаївська політехніка» Вільський Геннадій Борисович; доктор технічних наук, професор Харківського Національного автодорожнього університету Волков Володимир Петрович; доктор технічних наук, професор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Самородов Вадим Борисович та інші наукові працівники наукових установ та вищих навчальних закладів держави.

У чотирьохденній конференції передбачена робота у трьох секціях:

Секція № 1. «Наукове забезпечення автотранспортної галузі»;
Секція № 2. «Забезпечення технічної експлуатації автомобілів»;
Секція № 3. «Підвищення якості міських транспортних перевезень».

Загальне фото (завантажити)


Рейтинг
63 голосів