03
серп.

Близько 850 студентів склали Військову присягу на стройовому плацу Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15651
  • Друк

Близько 850 студентів склали Військову присягу В Одесі відбулась урочиста церемонія складання Військової присяги. Цього разу в присутності своїх командирів, рідних і близьких священні слова на вірність Українському народові вимовили близько 850 студентів з понад 20-ти вищих навчальних закладів країни, які завершили навчання на факультеті підготовки офіцерів запасу Військової академії та кафедрі військової підготовки Національного університету «Одеська юридична академія».

Звертаючись на їхню адресу, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк висловив впевненість, що в подальшому вони гідно служитимуть своїй Вітчизні на офіцерських посадах та стануть прикладом для підлеглих.

− Впродовж двох років ви успішно засвоїли курс військової підготовки, пройшли навчальні збори та склали іспити, з чим я вас і вітаю. Як свідомі громадяни та справжні патріоти у важкі для України часи ви взяли на себе відповідальну місію з захисту її територіальної цілісності та недоторканості. Наш виш завжди пишається своїм випускниками, серед який лише за останній рік вісім офіцерів були удостоєні найвищої нагороди держави – звання Героя України за виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції. Сподіваюсь, що ви станете гідними продовжувачами славетних традицій різних поколінь захисників Вітчизни, - наголосив генерал-майор Олег Гуляк.

Близько 850 студентів склали Військову присягу Також зі святом складання Військової присяги студентів привітали генерал-майор артилерії у відставці Віктор Затонський та ректор Національного університету «Одеська юридична академія» Володимир Завальнюк.

Після завершення церемонії складання Присяги, що тривала на стройовому плацу Військової академії, священнослужитель благословив майбутніх офіцерів на ратну службу та окропив їх свяченою водою. А наприкінці урочистого дійства перед присутніми з невеличкою концертною програмою виступили музики військового оркестру академії, які виконали низку українських патріотичних композицій.

Рейтинг
49 голосів
Теги: випуск