31
лип.

У Військовій академії завершився навчальний збір зі студентами випускного курсу факультету підготовки офіцерів запасу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15215
  • Друк

Навчальний збір зі студентами випускного курсу факультету підготовки офіцерів запасуЗгідно наказу командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 29.04.2015 р. №183 “Про організацію проведення у 2015 році навчальних зборів зі студентами, які навчаються за програмами підготовки офіцерів запасу” та начальника Військової академії від 17.06.2015 р. №249 “Про організацію підготовки та проведення навчального збору зі студентами ФПОЗ у 2015 році”, в період з 2 по 31 липня зі студентами випускного курсу проведений навчальний збір.

Особливу увагу під час проведення занять викладачі приділяли дотриманню заходів безпеки, збереженню життя та здоров’я особового складу. Напередодні кожного тактичного заняття, практичних занять з виконання вправ стрільб та водіння бойових машин проводився ретельний інструктаж з прийняттям заліку зі знання заходів безпеки та положень керівних документів.

Під час проведення навчального збору основна увага була направлена на придбання курсантами практичних навичок у діях на посаді командира взводу, в умінні організовувати бій, управляти підрозділами у різних умовах ведення сучасного загальновійськового бою, виконувати обов’язки за фахом. Особлива увага викладачами приділялася питанням застосування підрозділів під час їх участі у проведенні антитерористичної операції. Широко використовувався цей досвід під час проведення занять.

Відпрацювання практичних навичок курсантів було закріплено під час проведення практичних занять та в ході проведення ротних тактичних навчань без бойової стрільби.

Під час збору курсанти ознайомилися з організацією життєдіяльності підрозділів у польових умовах, організацією служби військ, самостійно виконували обов’язки чергового та днювальних роти.

Ті, хто навчався, показали добрі результати при виконанні вправ стрільб та водіння бойових машин, що свідчить про якісний їх рівень підготовки протягом всього періоду навчання, педагогічну майстерність викладачів факультету.

Під час навчальних занять та у часи самостійної роботи звернуто увагу на вивчення питань медичного забезпечення щодо надання домедичної допомоги в умовах бойових дій, безпосередньо в секторі обстрілу та в секторі укриття. (Посібник "Домедична допомога в умовах бойових дій" http://www.moz.gov.ua/docfiles/Pre-Medical-Aid_WEB.pdf)

 

Рейтинг
25 голосів