30
лип.

Абітурієнт 2015. Фізична складова

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15765
  • Друк

001Одній з важливих складових, якій приділялась увага при проведенні вступної кампанії до Військової академії (м. Одеса) була оцінка рівня фізичної підготовленості.  Сьогодні, аналізуючи фізичний стан абітурієнтів, начальник кафедри теорії та організації фізичної підготовки полковник Ігор Овчарук звернув увагу на необхідність визначення у майбутніх курсантів таких якостей, як витривалість, рішучість, згуртованість.

«Цього року абітурієнти продемонстрували непогані результати на вступних випробуваннях. Середній результат у вправі підтягування на перекладині дорівнював  13-14 разів, швидкісна витривалість в бігу на 100 м – 13,8 сек. Дещо важким для абітурієнтів став біг на 3 км, який значно ускладнювався погодними умовами – температура повітря складала 35 градусів. Але це не завадило показати непогані результати тим абітурієнтам, які вирішили вибрати спеціалізацію «управління діями підрозділів військової розвідки і спеціального призначення» та «управління діями підрозділів високомобільних десантних військ». Рівень їх фізичної підготовки був дещо вище ніж у інших. Навчання на факультеті високомобільних десантних військ та розвідки передбачає значні фізичні навантаження у майбутньому. Якщо людина фізично не готова - якість навчання та успішність у майбутньому буде на низькому рівні» - наголосив полковник Ігор Овчарук.

Цього року спостерігалась зацікавленість молоді і до такої військової спеціалізації як «Фізична підготовка у військах (силах)», напрямок підготовки – фізичне виховання. Серед тих, хто зарахований на 1 курс – 1 майстер и 4 кандидати в майстри спорту.

Звертаючись до майбутніх абітурієнтів полковник Ігор Овчарук порадив звернути більшу увагу кросовій підготовці, підвищенню рівню розвитку загальної витривалості, більше часу проводити на спортивних майданчиках, займатися оздоровчим бігом та плаванням.

Рівень фізичного стану абітурієнтів напряму пов’язаний із загальним медичним станом. Начальник медичної служби Військової академії – підполковник медичної служби Роман Мінасов звертає увагу майбутніх абітурієнтів на питання профілактики захворювань, які у подальшому обмежують можливість вступу та навчання у військовому вишу. Проблеми зору, опорно-рухового апарату, плоскостопість – питання, які потрібно вирішувати ще з дитинства, активно займаючись спортом, тренуваннями, уникненням шкідливих звичок.

Впевнені, що ті хлопці і дівчата, які зараховані до Військової академії і дуже скоро одягнуть курсантську форму, будуть мати змогу покращити особистий фізичний рівень. Саме для цього в академії створені всі необхідні умови.

Рейтинг
17 голосів