08
лип.

Учасники АТО вступають до Військової академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16306
  • Друк

Учасники АТО вступають до Військової академії (м. Одеса)У Військовій академії (м. Одеса) проходять 25-денні навчальні збори з військовослужбовцями строкової служби та військовослужбовцями служби за контрактом, які виявили бажання вступити на навчання до Військової академії.

Цього року до ВВНЗ прибула рекордна кількість військовослужбовців-вступників – понад 150 осіб, що в два рази більше ніж в минулому році, з них 90% - виконували завдання за призначенням в зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої країни.

Дані збори проходять з метою складання вступних іспитів для військовослужбовців, які не мали змоги скласти зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти. Цього року зазначеній категорії осіб надане право вступати до ВВНЗ за результатами тільки вступних випробувань.

Начальні збори будуть проходити до 18 липня 2015 року, в ході їх проведення викладачі академії проводять теоретичну підготовку, консультування, після «начитки» лекцій військовослужбовці складуть іспити з профільних предметів: українська мова та література, математика, фізика/хімія/іноземна мова (на вибір).

Вже складено іспити з фізики та іноземної мови. На черзі – математика.

Сьогодні журналісти регіональних медіа завітали до академії та на власні очі переконались у якості підготовки вступників. Начальник Військової академії генерал-майор Гуляк Олег Вікторович прокоментував умови вступної кампанії та особливості набору до академії у 2015 році.

Бажаємо вступникам якнайкраще проявити себе та свої здібності під час іспитів, реалізувати свої наміри щодо вступу до найкращого навчального закладу на узбережжі Чорного моря та здійснити свої мрії!!!

Рейтинг
26 голосів