15
черв.

Солдати строкової служби Військової академії (м. Одеса) склали Військову присягу на вірність українському народові

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15112
  • Друк

 13 червня перед КПП-1 Військової академії (м. Одеса) було багатолюдно. Схвильовані батьки, бабусі і дідусі, друзі і кохані — всі вони з нетерпінням чекали початку урочистого заходу.

Церемонія прийняття Військової присяги на вірність Українському народові проходила в Білій залі академії. Тридцять три солдати строкової служби, які були призвані Миколаївським ОВК, присягнулися Україні і її народові у вірності і честі.

На урочистостях був присутній ветеран Військової академії, людина, яка нагороджена п’ятьма орденами і багаточисельними медалями, начальник Сумського артилерійського училища генерал-майор артилерії Затонський Віктор Миколайович.

Традиційно на вірну службу солдат благословив настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія отець Сергій, який побажав їм твердості характеру і сили духу.

У свою чергу солдат строкової служби Максим Пантелей завірив присутніх, що всі його співслужбовці готові дотриматися слів Військової присяги і з гідністю служити на вірність українському народові.

З напутнім словом перед складанням Військової присяги виступив ТВО заступника начальника Військової академії полковник Олег Сухін. Він відзначив, що у всі часи готовність і здатність захистити свій будинок, свою сім'ю і свою Батьківщину розглядалися в народі як вищий прояв патріотичного боргу воїном і громадянином.

 — Приймаючи Військову присягу перед обличчям своїх товаришів, перед рідними і близькими, кожен з солдат публічно підтверджує свою готовність і прагнення чесно виконати військовий обов’язок, вчитися військовій справі, - сказав на закінчення ТВО заступника начальника Військової академії.

До всіх побажань, які пролунали з нагоди свята приєдналася Алла Гавриліна - лауреат Міжнародних конкурсів, солістка військового оркестру, яка виконала арію Оксани з опери «Запорожець за Дунаєм». А завершили урочистості вокальна та балетна група військового оркестру академії з композицією «Сини України».

Після закінчення ритуалу батьки та рідні були запрошені до Георгіївської зали академії, де вони познайомилися з керівним складом Військової академії, де вони переглянули відеоролик про два тижні проходження служби їх синами і поставили свої запитання, які їх найбільш всього цікавили.

Також всі гості академії відвідали храм Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія та музей Військової академії.

Рейтинг
126 голосів
Теги: солдати