10
черв.

Потужний стрибок до офіцерських зірок!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15702
  • Друк

Потужний стрибок до офіцерських зірок!В рамках військового стажування з 23 травня по 7 червня 2015 р. на базі повітряно-десантної бригади Збройних Сил України курсанти ІІ курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії на чолі з курсовим офіцером капітаном Сухоруковим В.О. взяли участь у бойових навчаннях у складі бойових підрозділів бригади.

Під час виконання завдання курсанти виконували обов’язки командирів взводів, вдосконалюючи вміння організовувати побут підрозділів у польових умовах, управляти особовим складом в умовах наближених до бойових, вчасно приймати рішення в критичних ситуаціях.

Одним із важливих заходів бойового завдання було десантування з повітряних суден ІЛ-76 та АН-26, яке курсанти вперше здійснили вдосвіта. Незважаючи на темряву, підрозділи, якими керували курсанти академії, вчасно і в повному складі прибули в район зосередження. У подальшому курсантам довелося управляти дорученими підрозділами під час подолання водної перешкоди (р. Південний Буг) та здійснення маршу на бойових десантних машинах, керувати розгортанням табору, організовувати його охорону та оборону, прийом їжі та відпочинок особового складу.

Кращими курсантами за підсумками стажування визнані: молодші сержанти Затайдух В.С., Бережецький А.С. Лиманець П.В., курсанти Абрамов Є.В., Дейнега Є.В., Хилевич Є.В., Гречаний Т.В.

Коментуючи пройдене стажування, курсанти, ледь стримуючи щиру радість, висловили велику вдячність керівництву Військової академії та військової частини за надану можливість набуття «золотого» досвіду для майбутньої офіцерської служби. Ключовим моментом стажуванням, на їх погляд, стала реальність подій, справжні обмеження умов життя: їжі, води, відпочинку… і все – для виконання бойового завдання!

 

 

Рейтинг
91 голосів