10
черв.

Перемога у Міжнародному конкурсі з української мови курсанта Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15919
  • Друк

Перемога у Міжнародному конкурсі з української мови У Військовій академії, яку очолює генерал-майор Олег Гуляк, курсантом вкотре отримано перемогу у Міжнародному конкурсі з української мови.

Детальнішу інформацію про результати дізналися від викладача-філолога Оксани Дмитрівни Тарасенко: «За підсумками другого етапу ХVМіжнародного конкурсу ім. П. Яцика переможцем став курсант Військової академії (м. Одеса) Марцін Віталій – курсант 3-го курсу факультету матеріально-технічного забезпечення. Закриття конкурсу відбувалося 26.05.2015р. у Національному академічному театрі ім. Івана Франка (м. Київ). Дипломтретього ступеня, подарунок у вигляді книг та грошову винагороду нашому вихованцю вручила меценат – Юлія Володимирівна Тимошенко. Захід відвідав сам Президент України.

Варто додати, що Марцін Віталій взяв участь у конкурсі вперше і отримав перемогу на внутрішньоакадемічному рівні серед курсантів-переможців, які неодноразово лідирували на державному рівні. У другому ж етапі він змагався з курсантами таких ВВНЗ: Академія сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного та Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Курсант також поділився гарними емоціями й розповів, що виступив інтерв’юером для газети «Народна армія» та журналу «Оксамит».

Слід зазначити, що курсанти Військової академії все більше цікавляться вивченням мови та умовами участі у конкурсі ім. Петра Яцика.

Вважаю, що такого рівня перемога вказує на неординарний талант та грамотність навчаємих. Впевнена, що своїми успіхами наші курсанти будуть радувати і прославляти Академію щороку!»

Рейтинг
89 голосів