05
черв.

Слухачі 2 курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації Військової академії (м. Одеса) склали Військову присягу на вірність українському народові

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15446
  • Друк

 4 червня 2015 року в музеї Військової академії (м. Одеса) 14 офіцерів - слухачів 2 курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації склали присягу на вірність українському народові.

У всі часи готовність і здатність захистити свій будинок, свою сім'ю і свою Батьківщину розглядалися в народі як вищий прояв патріотичного боргу воїном і громадянином. Особливо сьогодні мати-Батьківщина потребує захисту своєї цілісності, недоторканості та територіальної цілісності ці вже, досить не молоді люди, стали до строю щоб зі зброєю в руках з честю виконати свій обов’язок.

Після складання Військової присяга всі офіцери голосно виконали Державний Гімн України.

Наприкінці ритуалу ТВО заступника начальника академії по роботі з особовим складом майор Лариса Якобчук поздоровила офіцерів з цією важливою подією в їхньому житті та побажала їм міцного здоров’я, бути патріотами своєї країни, свято берегти високу честь захисника Батьківщини, бути вірними традиціям Збройних Сил України!

Рейтинг
92 голосів
Теги: курси