05
черв.

Курсанти академії прийняли участь у сумісних заняттях з країнами-членами НАТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Курсанти академії прийняли участь у сумісних заняттях з країнами-членами НАТОЗ 27 по 31 травня 2015 року курсанти 2 та 3 курсів факультету підготовки спеціалістів МТЗ Військової академії (м. Одеса) спеціалізації «Продовольче забезпечення військ (сил)» прийняли участь у сумісних показових заняттях з організації продовольчого забезпечення Збройних Сил України та країн-членів НАТО у польових та стаціонарних умовах у навчальному центрі поблизу с. Старичі Львівської області.

Курсанти академії обмінялись досвідом з учасниками навчань щодо збереження продовольства, різноманітності приготування страв, збереження їх теплових якостей, організації роздачі готових страв, культури прийому їжі особовим складом, як в польових, так і в стаціонарних умовах.

В ході навчань практично відпрацьовувались заходи щодо приготування їжі та випікання хліба в польових умовах. Курсанти факультету ознайомились з технічними засобами продовольчої служби країн-членів НАТО.

Набутий досвід курсантами в подальшому їм знадобиться для використання в організації харчування військових частин. Адже кожен з них розуміє, що від навченості особового складу (кухарів), наявності теплового, холодильного, механічного та немеханічного обладнання залежить якість харчування особового складу, який виконує бойові завдання.

В кращий бік за результатами спільних навчань були відмічені курсанти Денис Іваницький і Михайло Дубовик.

На при кінці навчань для всіх учасників була організована екскурсія по місту Львову.

Рейтинг
101 голосів