02
черв.

На базі Військової академії (м. Одеса) пройшов Чемпіонат Збройних Сил України серед ВВНЗ з багатоборства військово-спортивного комплексу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14971
  • Друк

Чемпіонат Збройних Сил України серед ВВНЗ З 25 по 28 травня 2015 року найкращі спортсмени ВВНЗ Збройних Сил України прибули до Військової академії (м. Одеса) для участі в чемпіонаті з багатоборства ВСК. У Чемпіонаті приймали участь команди вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України: Академії Сухопутних військ ім. П.Сагайдачного, Харківського університету повітряних сил ім. І.М.Кожедуба, факультету Військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова Державного університету телекомунікації, Військового інституту телекомунікації та інформатизації, Військової академії (м. Одеса).

Серед учасників виступив легендарний спортсмен факультету Військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» майор Зонов Олександр Вікторович, рекорди якого в підтягуванні на перекладині 72 рази та сума з багатоборства ВСК понад 5,5 тисяч очок, ще й досі не побиті на офіційних змаганнях.

Серед тренерського складу збірних був і прославлений тренер Збірної України з цього виду спорту підполковник Радкевич Олег Михайлович, представник Житомирського військового інституту, який підготував 18 Майстрів спорту з багатоборства військово-спортивного комплексу, які захищали честь ЗС України на міжнародному рівні.

 Учасники змагань випробували себе в бігу на 100 м, підтягуванні на перекладині, подоланні смуги перешкод та бігу на 3 км.

Всі учасники та команди гідно виступи та представили свої навчальні заклади, зокрема, встановлено нові рекорди Збройних Сил України:

- з підтягування на перекладині – курсант ЖВІ ДУТ Бесащук В.П. з результатом – 53 рази;
- з подолання смуги перешкод – курсант ХУПС Гаврилець Т.І. – 1 хв 40.7 с.;
- з бігу на 100 м – курсант Військової академії (м. Одеса) Якимечко Андрій з результатом 11,43с.
- з бігу на 3 км – курсант Військової академії (м. Одеса) Якимечко Андрій з результатом 9 хв 31 с.;
- в сумі багатоборства ВСК – курсант Військової академії (м. Одеса) Якимечко Андрій з результатом 236 очок.

002В командній першості місця розподілились наступним чином:

I місце     команда ВА (м.Одеса) (загальна сума балів 1337);
II місце    команда ХУПС (загальна сума балів 1296);
III місце   команда АСВ (загальна сума балів 1220);
IV місце   команда ЖВІ ДУТ (загальна сума балів 1173);
V місце    команда ФВП НТУ ХПІ (загальна сума балів1153);
VІ місце   команда ВІТІ (загальна сума балів 1054)

Вітаємо команду Військової академії (м. Одеса) з перемогою!

Висловлюємо вдячність викладачам кафедри теорії та організації фізичної підготовки за якісну підготовку курсантів академії, які не вперше демонструють найвищі результати в спортивних змаганнях.

Рейтинг
90 голосів
Теги: спорт