23
трав.

У Військовій академії відбулися мобільні курси з питань запобігання та протидії корупції

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14841
  • Друк

Курс з питань запобігання корупціїВ період з 20 по 22 травня у Військовій академії пройшли мобільні курси щодо запобігання та протидії корупції для особового складу, діяльність яких пов’язана з прийняттям управлінських рішень. Лекції та групові вправи проводили представники наукового центру запобігання та протидії корупції Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з питань розбудови доброчесності та запобігання корупції у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах.

Всі заняття пройшли дуже плідно й цікаво. Особовий склад, який був присутній на курсах, жваво обговорював питання, які піднімали керівники занять, щиро висловлював свої думки, знаходив консенсус у спірних питаннях.

По закінченню мобільних курсів учасники отримали сертифікати, які засвідчують, що вони пройшли Курс з питань запобігання корупції в оборонному секторі. Вручення сертифікатів відбулося в музеї академії, на якому був присутній ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, який подякував представників наукового центру запобігання та протидії корупції Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за високий професіоналізм та якість проведених курсів.

Рейтинг
62 голосів
Теги: курси