22
трав.

У Військовій академії пройшов ІІ обласний етап військово-патріотичної гри «Джура» серед учнівської молоді Одеської області

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15826
  • Друк

ДжураВ змаганнях приймали участь 15 міських та районних команд Одеської області. На плацу Військової академії пройшло урочисте відкриття військово-патріотичних змагань та нагородження переможців. Гостей привітали дитячі та юнацькі колективи міста, з найкращими побажаннями до учасників звернулись: Голова Одеської обласної ради, начальник управління освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації, начальник Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти і виховання, представники громадської організації «Чорноморське козацтво».

ДжураНа території академії пройшли змагання зі стрільби з пневматичної зброї та стройової підготовки. Команди супроводжували курсанти Військової академії, які своїм прикладом демонстрували військовий вишкіл та допомагали учасникам вибороти перемогу.

В рамках проведення даного заходу, учасники команд відвідали музей Військової академії, ознайомились з історією та умовами навчання у нашому виші. Курсанти розповіли про особливості навчання, перспективи в майбутньому при виборі професії військового.

Даний захід сприяв військово-патріотичному вихованню молоді, а також розвитку спритності, допитливості, прагненню до перемоги, і, головне – підтримує та розвиває у молоді гордість за свою приналежність до козацького роду!

 

Рейтинг
46 голосів