22
квіт.

Заходи профілактичної роботи зі слухачами других курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15199
  • Друк

Заходи профілактичної роботи зі слухачами других курсів перепідготовки21 квітня у Військовій академії пройшла бесіда з питань профілактики правопорушень та роз’яснення нормативно-правових актів військовослужбовцям, призваних за мобілізацією, з інспектором відділу по боротьбі з корупцією Південного територіального управління Військової служби правопорядку працівником Збройних Сил України Капустіним Г.О. Зустріч була організована керівним складом академії та помічником начальника академії з правової роботи майором юстиції Романюком А.С.

Мобілізованим офіцерам були доведені зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності військовослужбовців, роз’яснені особливості застосування покарання - утримання на гауптвахті.

В ході проведення заходу офіцери отримали відповіді на актуальні питання про порядок проходження служби офіцерами запасу, призваними за мобілізацією, порядок звільнення з військової служби за станом здоров’я та за сімейними обставинами, особливості виплати грошового забезпечення, зокрема виплати премії за виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції. Також, задані були питання, щодо порядку надання відпусток за сімейними обставинами, порядок забезпечення речовим майном тощо.

Загалом зустріч пройшла дуже плідно та ефективно, зацікавленість військовослужбовців правовими аспектами проходження служби свідчить, не лише про їх патріотичну готовність стати на захист своєї Батьківщини, але й про свідомий вибір такого шляху, як громадянина своєї країни.

Рейтинг
148 голосів