20
квіт.

Кращі першокурсники факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення отримали звання «молодший сержант»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16324
  • Друк

Кращі першокурсники факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення отримали звання «молодший сержант»Скінчилися Великодні свята, але святковий настрій не залишає курсантів першого курсу факультету підготовки спеціалістів матеріального забезпечення. І є на це вагомі причини, адже десятьом курсантам цього підрозділу, які знаходяться на посадах молодших командирів, було присвоєне військове звання «молодший сержант».

Кращі першокурсники факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення отримали звання «молодший сержант»

Для того, щоб отримати ці звання, курсанти на протязі восьми місяців проходили жорсткий відбір серед співслужбовців, проходили психологічне тестування, неодноразово здавали іспит на знання обов’язків молодших командирів. Також, неодмінною умовою для отримання звання «молодший сержант» було відмінне навчання та відмінна фізична підготовка.

Приємно, що серед хлопців, які традиційно отримують сержантські погони, вперше в історії Військової академії, на посаду командира курсантського підрозділу була призначена дівчина – курсант Світлана МУХАНЬКОВА. Вона пройшла жорсткий відбір і доказала, що стать не перешкода для того, щоб бути молодшим командиром!

Вітаємо курсантів з отриманням військового звання «молодший сержант» і бажаємо їм здоров’я, військової вдачі, натхнення, терпіння й надалі бути прикладом для своїх підлеглих в усьому!

Рейтинг
174 голосів