15
квіт.

На факультеті підготовки офіцерів запасу розпочато комплекс занять зі студентами Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16789
  • Друк

комплекс занять зі студентами Уманського державного педагогічного університету ім. Павла ТичиниВідповідно до Навчального плану факультету підготовки офіцерів запасу на 2014 – 2015 навчальний рік з 6 квітня по 20 травня на базі Військової академії здійснюється поетапне проведення занять зі студентами Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини за програмою підготовки офіцерів запасу.

Заняття організовані методом проведення навчального збору з виконанням повного комплексу завдань розпорядку дня військової частини, у тому числі організації харчування та нічного відпочинку.

Під час збору студенти вивчають питання підготовки офіцерів запасу, які визначені робочими програмами у 5,6 та 7,8 семестрах навчання. Основна увага науково-педагогічних працівників факультету направлена на вивчення, під час розгляду навчальних питань занять, досвіду участі механізованих та аеромобільних (повітрянодесантних) підрозділів Збройних Сил України в Антитерористичній операції на Сході країни.

З 6 по 15 квітня проведені заняття щодо теоретичної та практичної складової з організації підготовки загальновійськового бою, виконання заходів радіаційного, хімічного, біологічного захисту інженерного забезпечення бойових дій та організації військового зв'язку.

Під час навчальних занять та у часи самостійної роботи звернуто увагу на вивчення питань медичного забезпечення щодо надання домедичної допомоги в умовах бойових дій, безпосередньо в секторі обстрілу та в секторі укриття. (Посібник "Домедична допомога в умовах бойових дій" http://www.moz.gov.ua/docfiles/Pre-Medical-Aid_WEB.pdf)

Рейтинг
335 голосів