02
квіт.

Урочистий ритуал звільнення з лав Збройних Сил України кращих солдат строкової служби Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15643
  • Друк

Урочистий ритуал звільнення з лав Збройних Сил УкраїниУ Військовій академії відбулося справжнє свято – урочистий ритуал звільнення з лав Збройних Сил України кращих військовослужбовців строкової служби, які, глибоко усвідомлюючи небезпечні ускладнення в державі, з гідністю і честю виконували свій конституційний обов’язок, проявляючи при цьому неабияку працьовитість та витримку, фізичну та моральну потужність, відданість державі в постійній готовності стати на захист її незалежності та територіальної цілісності.

В своєму виступі тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії полковник Маслій Олег Миколайович привітав солдат зі значною подією в їхньому житті, яку вони чекали 2 роки. А також наголосив: «Неочікуване для Вас перебільшення строку служби стало неупередженою перевіркою сили духу і стійкості, відваги і честі, самопожертви та гідності, яку ви впевнено склали на «відмінно».

Відповідно до наказу начальника Військової академії, який зачитав начальник відділу особового складу та стройового підполковник Олександр Штогрін, всім військовослужбовцям присвоєне чергове військове звання «старший солдат».

В пам'яті кращих солдат Військової академії весняного призову 2013 року надовго збережеться урочистий ритуал прощання з Бойовим Прапором Військової академії. Адже їм була надана велика честь, кожному особисто, проститися з бойовою святинею вищого військового навчального закладу.

Ці сім військовослужбовців за час проходження строкової служби стали яскравим прикладом вірності Військовій Присязі, сумлінного виконання військового обов’язку, старанності і дисциплінованості, проявляючи незламну наснагу і терпіння.

В знак великої шани і щирої вдячності наприкінці урочистого ритуалу солдатам строкової служби солісти військового оркестру подарували музичний подарунок і побажали козацького здоров’я, благословенної долі і мирного неба!

 

Рейтинг
157 голосів
Теги: солдати