17
бер.

У Військовій академії відбувся День відкритих дверей

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14960
  • Друк

00114 березня Військову академію відвідали понад 250 гостей з різних регіонів України: учні шкіл, ліцеїв, коледжів, військових навчальних закладів, їх батьки - всі хто бажали дізнатись про особливості навчального процесу нашого вишу.

Представники приймальної комісії розповіли про особливості вступу на навчання до Військової академії у 2015 році, відповіли на безліч запитань щодо вступних випробувань, особливостей проживання для дівчат - курсантів, перспектив для випускника Військової академії тощо.

Начальники провідних кафедр ВВНЗу продемонстрували навчально-матеріальний потенціал та наукову базу закладу. Гості ознайомились з особливостями навчання на різних спеціальностях: управління діями підрозділів високомобільних десантних військ, підготовка спеціалістів тилового забезпечення військ (сил), автомобілі та автомобільне господарство, ракетно-артилерійське озброєння.

В ході проведення заходу, гості академії дізнались про особливості побуту курсантів, відвідали казармові приміщення та ознайомилися з експозицією музею Військової академії.

Наприкінці зустрічі курсанти академії надали майбутнім абітурієнтам рекламні листівки, брошури та агітаційні буклети з інформацією щодо вступу на навчання до Військової академії у 2015 році.

Рейтинг
30 голосів
Теги: гості