13
лют.

Лижна підготовка курсантів-спортсменів Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15258
  • Друк

Лижна підготовка курсантів-спортсменівЛижна підготовка курсантів-спортсменівВ період з 26.01 по 08.02 2015 року з особовим складом курсантів 1-го та 3-го курсу спеціальності "Фізичне виховання і спорт" факультету Високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії було організовано проведення лижного збору. Захід проводився на навчально-спортивній базі зимових видів спорту "ТИСОВЕЦЬ" Міністерства оборони України, що в Карпатах на Львівщині. Керівництво заходом здійснювалось начальником кафедри теорії та організації фізичної підготовки академії полковником Ігорем Овчаруком, НПП кафедри підполковником запасу Сергієм Козловим та майором Максимом Колот.

В ході проведення занять з лижної підготовки курсанти 1-го курсу приступили до практичного освоєння способів пересування на лижах, а курсанти 3-го до вдосконалення техніки наступних лижних ходів: класичний(перемінний); одно(дво)кроковий; -безкроковий; -коньковий. Крім того було проведено навчання техніки гірськолижним спускам різного рівня складності на гірських лижах та сноубордах з використанням спуску "Балетний", що знаходиться на базі. В змаганнях на дистанції 5 та 10 кілометрів, кращий результат показав курсант 3-го курсу Іван Руденко з результатом 24,11 хв. та 49,12 хв. відповідно.

Новизною цього заходу стало проведення додаткових занять з гірської підготовки, на яких відпрацьовували підйоми та спуски з гір різної категорії складності та переправу через гірські ущелини.

Рейтинг
36 голосів