28
січ.

Практичні заняття курсантів факультету МТЗ на базі 46 об’єднаного центру забезпечення

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Практичні заняття курсантів факультету МТЗ На базі 46 об’єднаного центру забезпечення (ТВО командира - підполковник Володимир Кропивка) з курсантами факультету МТЗ Військової академії (м. Одеса) 212 групи випускного курсу, які навчаються за спеціалізацією «Речове забезпечення підрозділів (частин, з’єднань)» під керівництвом старшого викладача кафедри підполковника Геннадія Білоус були проведені заняття з дисципліни: «Організація речового забезпечення», за темою «Організація та порядок роботи відділення екіпіровки пункту прийому особового складу».

Практичне заняття з курсанти було проведено на пункті прийому особового складу у відділі зберігання речового майна об’єднаного центру забезпечення, який очолює майор Сергій Кондратенко.

Під час заняття курсанти ознайомилися зі структурою, призначенням, завданнями, документацією, складом адміністрації, обладнанням та порядком роботи пункту прийому особового складу в особливий період.

У відділенні екіпірування ППОС курсанти практично відпрацювали питання по забезпеченню речовим майном військовослужбовців під час мобілізації.

Також курсанти ознайомилися з речовим майном, яке поступило з Королівства Канада для забезпечення військовослужбовців під час проведення мобілізації у Збройних Силах України.

Рейтинг
93 голосів