19
груд.

Колектив Військової академії привітав з Днем святого Миколая дітей військовослужбовців – учасників АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15310
  • Друк

Колектив Військової академії м. Одеса привітав з Днем святого Миколая дітей військовослужбовцівСправжнє свято із подарунками та веселою музичною програмою подарували дітям військовослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО на День Святого Миколая курсанти Військової академії та військові артисти.

До Дня Святого Миколая - найулюбленішого дітьми свята традиційно долучилисякурсанти першокурсники й артисти оркестру Військової академії м. Одеса. Свої привітання вони передали дітям військовослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО.

Майбутні офіцери розповіли хлопчикам та дівчаткам про традиції цього свята, висловили найкращі побажання та вручили солодкі подарунки, а також подарували культурно-розважальну програму з різноманітними конкурсами, народними піснями й жартами.

Дітлахи емоційно сприймали виступ незвичних гостей, на їх обличчах були щирі веселі посмішки. Захопившись виступом військових дітлахи вітали їх оплесками та усмішками, а потім також продемонстрували власні театральні здібності, розповідали святкові вірші та співали пісні. Це, стало найголовнішою винагородою для людей у погонах.

За словами заступника начальника Військової академії м. Одеса по роботі з особовим складом полковника Сергія Пальчика проведення подібних благодійних заходів обов’язково спритиме психологічній підтримці родин захисників Вітчизни, які сьогодні виконують важливі завдання в зоні АТО.

– Підтримка дітей з військових родин є шляхетною й благородною місією, святим обов’язком кожного сумлінного громадянина. Можливо, саме завдяки таким спільним зустрічам у дітей залишиться добра згадка про це казкове свято. Все це допоможе відновити щастя в дитячих почуттях, – підсумував офіцер.

Рейтинг
92 голосів