12
груд.

Майбутні офіцери отримали знання з домедичної допомоги в умовах бойових дій

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 7650
  • Друк

001В Одесі на базі Військової академії відбувся тренінг (практичні заняття) з домедичної допомоги в умовах бойових дій

У Військовій академії (м. Одеса) пройшли комплексні практичні заняття здомедичної допомоги в умовах бойових дій.

Головною метою заходу, організованого викладачами кафедри фізичної підготовки та спорту вишу стало навчання кожного курсанта навичкам надання першої медичної допомоги пораненому, самодопомоги та взаємодопомоги при бойовому зіткненні.

Під час занять його учасники - курсанти-першокурсники факультету Високомобільних-десантних військ та розвідки тренувалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації поранених безпосередньо із умовної зони ведення вогню, підбитої бойової техніки до місць надання їм кваліфікованої медичної допомоги.

Досвідчені викладачі-лікарі з досвідом бойових дій навчали майбутніх офіцерів-десантниківкористуватися американською армійської аптечкою IFAK, розробленої відповідно до стандартів НАТО, різними видами джгутів, пов’язок, а також практичним діям спрямованим на збереження життя собі або пораненому товаришу, - розповів викладач кафедри  полковник медичної служби запасу Михайло Тверезовський.

Також він зазначив, що в ході занять курсанти не тільки отримали навички користування медичними приладами, а також придбали базові знання з медицини на полі бою.

- Учасники тренінгу отримали комплексні знання й практичні навички із зупинки кровотечі, накладання джгута на кінцівки, первинного огляду й транспортування пораненого, а також діям в трьох зонах -«червоній», «жовтій» і « зеленій », - додав викладач.

Після завершення тренінгу кожен курсант отримав методичний посібник домедичної допомоги в умовах бойових дій розроблений відповідно визнаним міжнародним стандатрам «careunderfire».

Рейтинг
96 голосів
Теги: Без тегів