08
груд.

Відкрите заняття на кафедрі ракетно-артилерійського озброєння

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15116
  • Друк

Відкрите заняття на кафедрі ракетно-артилерійського озброєнняНа кафедрі ракетно-артилерійського озброєння факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення в рамках навчального плану з курсантами п’ятого курсу відбулося відкрите заняття за темою: «Організація відновлення озброєння та техніки в бойових умовах».

Курсанти 204 навчальної групи показали відмінні знання тактичних позначень, засвоїли місце технічної розвідки, евакуації та ремонту, як елементів підсистеми відновлення озброєння під час виконання заходів технічного забезпечення при веденні бойових дій, принципи організації та її важливість, особливості організації відновлення у ході проведення антитерористичної операції в теперішній час на сході країни.

Наприкінці заняття свої рішення щодо організації відновлення ОВТ доповідали курсанти Роман Андреєв, Євгеній Пушанка, молодший сержант Павло Акінін. Зрозуміло, що це їх перший такий досвід, і їх рішення не були позбавлені помилок, однак на то воно і є навчання.

Дисципліна «Технічне забезпечення» пов’язує практично всі військові дисципліни, що викладались курсантам, спеціалістам РАО, впродовж їх навчання, відмінні знання з яких, під час прийняття рішення щодо відновлення ОВТ, продемонстрували курсанти Владислав Ільїн та Іван Волохатий.

Отримані під час навчання у інституті оперативного забезпечення та логістики Національного університету оборони України знання дозволили доценту кафедри ракетно-артилерійського озброєння кандидату технічних наук, старшому науковому співробітнику підполковнику Антону Гончаруку розкрити тему та досягнути мету заняття, що і відмітили на підведенні підсумків заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олег Маслій та начальник факультету МТЗ полковник Олег Сухін.

Викладачі факультетів та кафедр академії, які були присутні на занятті відмітили достатній рівень методичної майстерності викладача та повноту викладення матеріалу, молоді викладачі отримали певний досвід, досвідчені – доповіли своє бачення методики викладення подібних занять.

Рейтинг
29 голосів