Концерт оркеструВідповідно до рішення ТВО першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України та затвердженого раніше плану, на базі Військової академії (м. Одеса) пройшли одноденні Збори з начальниками Центрів військово-музичного мистецтва видів Збройних Сил України, начальниками оркестрів-військовими диригентами Збройних Сил України.

У Білій залі академії учасники форуму розглянули сучасні надбання та подальші вектори одного із найважливіших мистецтв. У Одеській обласній філармонії відбувся феєричний концерт, де у складі оркестру Військової академії (м. Одеса) приймав участь хор Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової. Диригували: Народний артист України полковник Володимир Дашковський, підполковник Юрій Літовко, майор Любомир Сукенник. Мешканці і гості міста-героя Одеси були у захваті від виконання закордонних класичних та сучасних музичних творів.

При підведенні підсумків ТВО начальника Військової академії (м. Одеси) генерал-майор Олег Гуляк і полковник Володимир Дашковський відмітили високий рівень військово-музичного мистецтва своїх підлеглих і висловили надію, що надалі будуть сприяти розвитку цього важливого напрямку. У цей складний для нашої країни час, важливо достукатись до сердець тих, хто зараз виконує свій військовий обов’язок на теренах України. Саме до такого висновку прийшли всі учасники цього заходу.