05
груд.

Концерт оркестру Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15491
  • Друк

Концерт оркеструВідповідно до рішення ТВО першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України та затвердженого раніше плану, на базі Військової академії (м. Одеса) пройшли одноденні Збори з начальниками Центрів військово-музичного мистецтва видів Збройних Сил України, начальниками оркестрів-військовими диригентами Збройних Сил України.

У Білій залі академії учасники форуму розглянули сучасні надбання та подальші вектори одного із найважливіших мистецтв. У Одеській обласній філармонії відбувся феєричний концерт, де у складі оркестру Військової академії (м. Одеса) приймав участь хор Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової. Диригували: Народний артист України полковник Володимир Дашковський, підполковник Юрій Літовко, майор Любомир Сукенник. Мешканці і гості міста-героя Одеси були у захваті від виконання закордонних класичних та сучасних музичних творів.

При підведенні підсумків ТВО начальника Військової академії (м. Одеси) генерал-майор Олег Гуляк і полковник Володимир Дашковський відмітили високий рівень військово-музичного мистецтва своїх підлеглих і висловили надію, що надалі будуть сприяти розвитку цього важливого напрямку. У цей складний для нашої країни час, важливо достукатись до сердець тих, хто зараз виконує свій військовий обов’язок на теренах України. Саме до такого висновку прийшли всі учасники цього заходу.

Рейтинг
43 голосів
Теги: збори