15
лист.

15 листопада - День відкритих дверей

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14719
  • Друк

15 листопада - День відкритих дверей15 листопада до Військової академії завітали гості міста та області, представники 4 регіонів України (Львівської, Івано-Франківської, Сумської, Київської областей).

Ознайомитись з особливостями навчання у Військовій академії приїхали ліцеїсти Київського військового ліцею імені І.Богуна, ліцеїсти Ліцею військово-морських сил, представники Одеського коледжу транспортних технологій, технікуму промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій, представники шкіл та гімназій міста Одеси.

В ході проведення Дня відкритих дверей представниками навчального відділу майором Германом Трушковим та майором Андрієм Боярським проведено консультації з роз’яснення вступної кампанії до Військової академії 2015 року.

Гості відвідали кафедри повітрянодесантної підготовки, ракетно-артилерійського озброєння, автомобільної техніки. Курсантами факультету високомобільних десантних військ та розвідки було продемонстровано особливості підготовки до стрибків з парашутом на повітрянодесантному комплексі під керівництвом майора Василя Георгієва.

Курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення здійснили показ зразків озброєння та військової техніки на кафедрі ракетно-артилерійського озброєння, розповіли про особливості застосування її в зоні АТО на сході країни. На кафедрі автомобільної техніки було продемонстровано підготовка курсантів з врахуванням досвіду в антитерористичній операції на сході країни.

Гості відвідали казарму де ознайомились з життям та побутом курсантів,.

Про історію становлення Військової академії присутні дізнались відвідавши Музей Військової академії. Завідувач музеєм, працівник Збройних Сил України Валерій Крячун розповів про історичний шлях підготовки військових фахівців в різні часи існування навчального закладу.

Гості дізнались про випускників різних часів, нагороджених державними відзнаками та нагородами за мужність та героїзм, виявлений у захисті державного суверенітету. Також Валерій Крячун розповів про участь особового складу академії та надання допомоги підрозділам, що приймають участь в зоні АТО.

Рейтинг
19 голосів
Теги: гості