11
лист.

Українська делегація ознайомилась з особливостями військової освіти в Республіці Польща

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14626
  • Друк

001З метою заходу врахуванням польського досвіду, а також досвіду НАТО у підготовці оновленої Концепції розвитку системи військової освіти в Україні відбувся візит вітчизняних експертів з питань військової освіти до Національної академії оборони Республіки Польща умісті Варшава.

Робоча поїздка була організована в рамках програми Альянсу з удосконалення військової освіти (DEEP). Від української сторони у ній взяли участь представники Національного університету оборони України та вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ) Збройних Сил України, які здійснюють підготовку офіцерських кадрів, очолювані представником Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України полковником Олегом Прохоровим. Від польської сторони керівником робочої зустрічі виступив радник Міністра оборони Республіки Польщі Броніслав Пацек.

За словами представника української групи заступника начальника Військової академії (м. Одеса) з навчальної роботи полковника Олега Маслія, упродовж тижня представники Національної академії оборони та видових військових академій (Академії Сухопутних військ, Військово-морської академії, Академії повітряних сил, Військово-технічної академії) Республіки Польща ознайомили наших делегатів зі структурою своїх навчальних закладів, вимогами до абітурієнтів та порядком і специфікою підготовки офіцерських кадрів.

Своєю чергою офіцери Департаменту кадрів Міністерства оброни Республіки Польщі роз’яснили українським колегам порядок загальної підготовки польських військовослужбовців, терміни та умови їх підготовки на різних курсах навчання, особливості навчання за кордоном та участі у миротворчих місіях.

Також українська делегація ознайомилась із загальними особливостями військової освіти в Польщі та перспективами її розвитку.

За результатами візиту на рівні експертів відбулось обговорення практичних питань підготовки проекту оновленої Концепції реформування військової освіти в Україні.

Рейтинг
15 голосів