16
жовт.

Офіцери і солісти оркестру Військової академії прийняли участь у брифінгу, присвяченому військово-музичній тематиці

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14965
  • Друк

Офіцери і солісти оркестру Військової академії прийняли участь у брифінгуВійськові музиканти розповіли представникам ЗМІ про роль військово-музичного мистецтва на сучасному етапі розвитку країни. «Пісня на війні»… Саме з цього тематичного питання розпочалось обговорення.

Із своїми думками про роль військово-музичного мистецтва на сучасному етапі поділився: начальник оркестру Військової академії (м. Одеса) підполковник Юрій Літовко.

Починаючи з весни, його колеги здійснили близько 50 виїздів до військовослужбовців, які виконували свої обов’язки за призначенням, а також тих, які перебували на блокпостах та в польових таборах Одещини та Миколаївщини. Продовжуючи далі офіцер наголосив, що такі виступи актуальні як ніколи, саме через пісню наш колектив піднімає патріотичний дух воїнів. Наші пісні підбадьорюють та надихають солдатів на добрі вчинки. Завдяки патріотичним пісням солдати відпочивають морально й психологічно.

Після зустрічі солісти Військового оркестру академії виконали пісні: «Ніхто, крім нас», «Обійми» та «Сини України», які були пронизані патріотичним духом.

Рейтинг
57 голосів
Теги: офіцери