02
жовт.

Звітність за стажування за дисципліною: «Організація речового забезпечення»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15996
  • Друк

Звітність за стажування Звітність за стажування Після повернення з військового стажування курсантів IV курсу, які навчаються на факультеті матеріально-технічного забезпечення за спеціальністю речове забезпечення, пройшов звіт. Всі курсанти, хто перебував у військових частинах підготували цілий пакет цінної інформації, з якою охоче поділились зі своїми однокашниками.

За сприяння старшого викладача кафедри Геннадія Білоуса пройшов захід щодо виконання військової практики 212 групою. Протягом двох тижнів курсанти знаходились у різних регіонах України на посадах тилових фахівців і мали змогу на практиці ознайомитись з веденням документації, умовами та порядком зберігання військового майна на складах. Командування військових частин високо оцінило їх підготовку і надало позитивні відгуки щодо проходження стажування.

Одержані практичні знання і набуті навички курсанти продемонстрували у присутності викладачів кафедри, які оцінили їх командирські і ділові якості. В кращу сторону підполковник Геннадій Білоус відмітив курсантів: Сергія Макарєєва, Євгена Скубко, Оксану Щур.

Рейтинг
117 голосів