01
жовт.

Привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15700
  • Друк

 Напередодні свята Всеукраїнського дня бібліотек курсанти Військової академії (м. Одеса) прийняли активну участь у заходах, які проходили у приміщеннях Одеської Національної ордена «Дружби народів» науковій бібліотеці ім. М. Горького, Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка, а також у стінах рідної альма-матер. На святкових заходах були присутні завідувачі філіями Централізованої бібліотечної системи для дорослих.

Від імені ТВО начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка, бібліотечних працівників поздоровляли заступник начальника факультету матеріально-технічного забезпечення майор Петро Мітюшин, капітани: Григорій Кузьменко - курсовий офіцер, Олександр Владико – начальник клубу. У своїх привітальних словах офіцери висловлювали слова щирої вдячності і шани. Захисники Вітчизни від щирого серця побажали бібліотечним працівникам міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги, натхнення, радості, а також щасливих відкриттів у благородній просвітницькій справі. Саме бібліотекарі, як говорили офіцери, допомагають курсантам бути обізнаними у багатьох сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, а подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

 Бібліотеки міста виконують важливу суспільну функцію, культурно-просвітницьку роботу де курсанти академії мають змогу знайомитись з військовою літературою, творами світової та вітчизняної класики, українською історії та культурою, вдосконалювати свої знання в багатьох наукових галузях. Представники вищого військового навчального закладу також відмітили важливу роль професії бібліотекарів, від праці яких залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а врешті-решт і її успішний розвиток. Офіцери і курсантами крім невеличких подарунків вручили працівникам бібліотек квіти.

Одеська національна наукова бібліотека ім. М. Горького є одним із провідних інформаційних центрів півдня України, її фонд налічує понад 5 мільйонів одиниць зберігання. Фонди бібліотеки занесені до світового каталогу «Музеї книги і книжкової справи». Широко відомі її колекції рукописів, рідкісних видань, мініатюр.

Підчас знаходження у бібліотеці і з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в ОННБ ім. М. Горького пройшла безкоштовна акція на запис курсантів-першокурсників на отримання постійного абонементу для відвідування бібліотеки. Капітан Григорій Кузьменко у привітальному слові до заступника генерального директора з бібліотечної роботи О. Більницької сказав: «Мені дуже приємно, що курсанти Військової академії є постійними читачами бібліотеки, яка забезпечує їх потреби, знайомить майбутніх офіцерів з військовою літературою, творами світової та вітчизняної класики».

 Центральна міська бібліотека ім. І. Франка розташована за адресою провулок Книжковий, 1-А. Координатор бібліотеки Ірина Борисівна Серебрянікова заздалегідь провела підготовчу роботу стосовно присутності бажаних гостей. Завдяки її старанню і до бібліотеки завітали давні знайомі. Ось і цього разу партнерів із академії відвідали полковник запасу, учасник бойових дій у Афганістані Олександр Цапенко, капітан Олександр Владико, курсанти сержант Ярослав Феденко, молодший сержант Олексій Бобчинець. Гості разом із працівниками бібліотеки прослухали звіти представників «Храмів книг» міста Одеси переглянули цікаві відео матеріали заходів, які проводились за рік.

Ветеран Збройних Сил України, член національного союзу журналістів України, автор книги «Життя моє – армія» розповів присутнім про своє ставлення щодо своєї участі у виконанні інтернаціонального обов’язку і в цілому до видання сучасних книг.

Капітан Олександр Владико був не менш красномовним: «За своїм природним призначенням бібліотеки є джерелом гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до наших курсантів весь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, працівники бібліотеки сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості курсантів Військової академії».

Офіцер процитував відомі рядки «Гімну книзі»

«Знаю я многим брильянты нужны,
Золота блеск ослепляющий,
Мне же лишь книга, да свет от луны,
Душу мечтой наполняющий».

 Курсанти разом із офіцерами подарували Директору ЦБС для дорослих Наталії Дмитрівні Кликовій букет квітів і почесну грамоту від ТВО начальника академії генерал-майора Олега Гуляка.

Заступник начальника факультету майор Петро Мітюшин поздоровив працівників бібліотеки Військової академії - завідуючу бібліотекою Ольгу Мальованчик, та її підлеглихї Інну Солошенко, Ірину Маслій, Тетяну Горбатюк, Тетяну Козачинську, Лідію Грушко, Катерину Гильову з Всеукраїнським днем бібліотек і побажав міцного здоров’я родинного щастя, творчих успіхів і мирного неба. Він від щирого серця привітав бібліотечних працівників вишу з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів у благородній просвітницькій справі, міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

Рейтинг
33 голосів