15
вер.

Зустріч з школярами Новокаплинської школи

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15768
  • Друк

 За проханням і письмовим зверненням директора Новокаплинської школи I-IIступеню Арцизького району Одеської області Марії Кирчук до ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка, у вищому військовому навчальному закладі відбулась зустріч курсантів з юнаками та дівчатами цієї школи. Гості ознайомились з історичної спадщиною найстарішого у Збройних Силах України військового вишу, де готують майбутніх захисників Вітчизни. У визначений час начальник клубу капітан Олександр Владико і офіцер відділу виховної роботи капітан Ольга Богуш зустріли школярів разом з вчителями Людмилою Димитровою і Світланою Івановою.

Офіцери ознайомили бажаних гостей з життям і умовами побуту курсантів і запропонували відвідати музей. Капітан Олександр Владико цікаво і змістовно розповів школярам про героїчне минуле вихованців цього прославленого закладу. Школярі Новокаплинської школи від нього дізнались, що в стінах одеських військових училищ підготовлено одного маршала і понад 500 генералів. Це такі славетні воєначальники, як двічі Герої Радянського Союзу Маршал Радянського Союзу К.Москаленко, генерал армії І.Черняховський, генерал-полковник танкових військ В.Архіпов, генерал-полковник І.Людников та інші. В стінах цих училищ було виховано 98 Героїв Радянського Союзу.

 За геройство і мужність, виявлені випускниками у роки Великої Вітчизняної війни, а також за успішну підготовку офіцерів у повоєнні роки, бойові прапори училищ, на базі яких сформована академія, прикрашають п’ять бойових нагород колишнього Радянського Союзу: орден Леніна, орден Бойового Червоного Прапора, орден Вітчизняної війни, орден Дружби народів, медаль «За оборону Одеси», сім нагород іноземних держав. Після оглядової екскурсії капітан Ольга Богуш запропонувала юнакам та дівчатам сфотографуватись на згадку і запросила всіх бажаючих вступати по закінченню навчання в школі до Військової академії.

Присутні директор школи Марія Кирчук і вчителі Людмила Димитрова і Світлана Іванівна одержали повну інформацію стосовно вступу до Військової академії, де створено сімнадцять кафедр і зосереджений потужний науково-педагогічний потенціал.

Військова академія (м. Одеса) має сучасну навчально-матеріальну базу, основу якої складають класи і лабораторії академії, оснащені необхідним навчальним і лабораторним обладнанням, зразками озброєння і військової техніки, технічними засобами навчання та сучасною обчислювальною технікою, а також комп’ютерні класи з підключенням до мережі Інтернет та бібліотека з читальним залом.

Рейтинг
36 голосів
Теги: гості