11
вер.

Закінчила роботу Всеукраїнська науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16723
  • Друк

 У Військовій академії (м. Одеса) закінчила роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань держави: проблеми та перспективи».

На адресу Військової академії надійшло понад 140 тез доповідей з 25 вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ України, з яких безпосередню участь прийняли 18 організацій. Серед учасників конференції: 11 докторів та 46 кандидатів наук, 2 Заслужених діячів освіти України, 1  лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України, 1 Заслужений винахідник України, 1 академік галузевої академії.

 Протягом пленарного і секційних засідань заслуховано і обговорено 37 доповідей.

В підсумку роботи конференції та за повної згоди присутніх на заключному засіданні наукової конференції було запропоновано вважати мету Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Спільні дії військових формувань держави: проблеми та перспективи» досягнутою.

Конференція вирішила, що в ході підготовки та ведення спільних дій взаємодія між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави є вирішальним чинником для досягнення загальної мети щодо забезпечення національної безпеки держави.

Рейтинг
58 голосів