10
вер.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань держави: проблеми та перспективи»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16720
  • Друк

Всеукраїнська науково-практична конференціяУ Військовій академії (м. Одеса) розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань держави: проблеми та перспективи».

Метою конференції є пошук та удосконалення механізмів взаємодії між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави в ході підготовки та ведення спільних дій.

У роботі взяли участь представники більше 20-ти провідних наукових установ та вищих навчальних закладів з різних регіонів України.

Захід відкрив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії генерал-майор Гуляк Олег Вікторович. Він щиро привітав присутніх, відмітив необхідність і актуальність даної конференції та побажав учасникам плідної роботи.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, генерал-майор, заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Семон Богдан Йосипович; заслужений працівник освіти України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор, полковник, проректор з навчальної та наукової роботи Національної академії Державної прикордонної служби України, імені Богдана Хмельницького Катеринчук Іван Степанович та інші наукові працівники наукових установ та вищих навчальних закладів держави.

У дводенній конференції також спланована робота у 4 секціях:

Секція № 1. «Форми та способи застосування військових формувань держави в ході спільних дій: розмежування функцій та завдань», «Система управління військовими формуваннями та правоохоронними органами держави під час спільних дій»;

Секція № 2. «Актуальні проблеми розвитку всебічного забезпечення військових формувань під час спільних дій», «Актуальні проблеми розвитку озброєння і військової техніки військових формувань України»;

Секція № 3. «Проблеми використання сучасних інформаційних технологій у воєнній сфері», «Проблеми підготовки і становлення військового професіонала»;

Секція № 4. «Іншомовна складова забезпечення ефективності сектору безпеки держави (секція на англійській мові)».

Рейтинг
57 голосів