08
серп.

Зі святом, зв'язківці!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15304
  • Друк

 Зі святом “зв'язківці”!День військ зв'язку щорічно відзначається в Україні 8 серпня згідно з Указом Президента України від 1 лютого 2000 року № 154/2000.

З нагоди святкування Дня військ зв’яку України, за старанність та сумлінне виконання своїх службових обов’язків наказом начальника Військової академії (м. Одеса) від 5 серпня 2014 року № 470А військовослужбовці та працівники зв'язку академії заохочені грамотами та подяками.

8 серпня 1920 року в місті Києві на базі колишнього Костянтиновського юнкерського військового училища почалася підготовка військових зв'язківців на других Київських військово-інженерних курсах. Тим самим був покладений початок славної історії військ зв'язку.

Війська зв'язку Збройних Сил України беруть свій початок від військ зв'язку армії Радянського Союзу. У січні 1992 року було створено Головне управління зв'язку Збройних Сил України, яке розпочало формування військ зв'язку незалежної держави.

Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв'язок важливий, як ніколи. Військовий зв'язок – це невід'ємна складова управління збройними силами, його технічна основа.

За час існування Збройних Сил України із розрізнених систем зв'язку створена єдина система, яка здатна забезпечити надійне управління Збройними Силами в будь-якій обстановці.

Вітаємо зв’язківців Військової академії (м. Одеса) із професійним святом!

Рейтинг
31 голосів