03
серп.

Спортивне свято у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11818
  • Друк

Спортивне свято у Військовій академії 2 серпня у Військовій академії (м. Одеса) було проведено спортивне свято, присвячене Дню високомобільних десантних військ. В ньому прийняли участь курсанти факультету високомобільних десантних військ та розвідки. Присутніх привітав ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, який поздоровив офіцерів та курсантів зі святом та нагадав, яку особливу та відповідальну роль відіграють воїни-десантники у наш час. Мужність, сила, незламний характер повинні бути головними рисами у тих, хто обрав службу в еліті українського війська.

Курсантські команди змагались між собою у різних спортивних випробуваннях: естафета 10х100 м, біг на 3100 м, гирьова та стрибкова естафета, міні-футбол, армспорт, командна атлетична вправа, перетягування канату.

За підсумковими результатами були визначені переможці змагань, яких привітали начальник факультету високомобільних десантних військ та розвідки полковник Станіслав Чумак та начальник кафедри теорії та організації фізичної підготовки полковник Ігор Овчарук.

Місця розподілились наступним чином: I місце посіла команда 2 курсу, II місце – команда 3 курсу, III місце – у команди 1 курсу.

Майже всі учасники спортивного свята продемонстрували добрі спортивні навички та фізичний стан, отримавши як у командній так і в особистій першості грамоти, подарунки та солодощі.

Рейтинг
25 голосів