02
серп.

«Твій вибір – десант»: 2 серпня – День високомобільних десантних військ

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12514
  • Друк

День ВДВ«Твій вибір – десант» – під такою назвою у Військовій академії (м. Одеса) відбулася інформаційно-патріотична акція, спрямована на підтримку воїнів-десантників України, за активною участю офіцерів та курсантів Військової академії (м. Одеса), ветеранів високомобільних десантних військ, а також представників регіональних і центральних засобів масової інформації. Учасники заходу вийшли з ініціативою нагадати широкому колу громадськості нашої країни про героїчність професії десантника, сфокусувати увагу суспільства на важливості збереження традицій українського війська.

Під час проведення заходу кореспонденти провідних регіональних і центральних ЗМІ побували на повітряно-десантному комплексі, спортивному майданчику та навчальних аудиторіях де набувають свого професійного досвіду майбутні офіцери-десантники.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка суспільство завжди ставилося з повагою до людей, які мають героїчні професії, адже вони уособлюють в собі такі важливі риси, як відданість і патріотизм до свого народу.

– Сьогодні значна частка наших випускників захищають мирний спокій громадян на сході України. Вони там, де найбільш небезпечно, де потрібні висока бойова виучка і відмінна фізична підготовка, самопожертва і відвага. «Блакитні берети» завжди на передовому рубежі – будь то миротворча місія або участь в антитерористичній операції, – всі вони виконують завдання ускладних умовах, з ризиком для свого життя, є справжніми патріотами нашої держави, – зазначив генерал-майор Олег Гуляк.

Своєю чергою присутні журналісти в розмові з майбутніми офіцерами Високомобільних десантних військ підкреслили, що армійська тематика набуває високого рейтингу серед вітчизняних ЗМІ, а також читачів і глядачів, які небайдуже ставляться до становлення українського війська.

– Інформаційна підтримка Збройних Сил України та її еліти – воїнів-десантників – повинна відбуватися на постійній основі й користуватися підвищеним попитом серед представників медіасередовища. Ми повинні допомогти нинішньому молодому поколінню стати справжніми героями нашого часу, навчити юну зміну добру, мужності, витривалості й вірності своїй Батькіщині, – підкреслив кореспондент Одеської обласної державної телерадіокомпанії Сергій Козачинський.

Рейтинг
28 голосів