001У Військовій академії (м.Одеса), яку очолює ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, розпочата вступна кампанія.

Цього року хлопці та дівчата проявили жвавий інтерес до військового вишу у Одесі, що відобразилось на кількості зареєстрованих справ абітурієнтів. І як результат – на всі спеціальності існує конкурс по декілька осіб на місце. Протягом найближчих днів будуть проводитись фахові випробування та психологічне тестування, абітурієнти продемонструють свої спортивні вміння та навички.

«Сьогодні ми бачимо зацікавленість молоді до військових спеціальностей. Значну кількість абітурієнтів цього року складають випускники військових ліцеїв та коледжів. І це не випадково. Разом з виховним відділом академії ми створили пакет друкованих та мультимедійних матеріалів про Військову академію в Одесі, які поширювались через облвійськомати, військові ліцеї, школи регіону, інтернет-сайти та мережі. Ми завжди приділяємо значну увагу роботі з абітурієнтами та заздалегідь проводимо роботу з ними протягом всього року. На цей час в академії створена та працює професійна команда фахівців приймальної комісії – офіцерів та працівників ЗСУ, які як в телефонному режимі так і особисто дають відповіді на чисельні питання, консультують абітурієнтів та їх батьків щодо підбору необхідних документів, визначених правилами вступної кампанії. Все це допомагає уникнути помилок та провести реєстрацію абітурієнтів чітко та злагоджено» - наголосив відповідальний секретар приймальної комісії майор Герман Трушков.

В перші дні відбулись первинний медичний огляд, розміщення іногородніх абітурієнтів у казармах, розподіл по взводах у відповідності до обраних спеціальностей.

Побажаємо всім абітурієнтам у ці напруженні дні впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох цей крок – екзамен на мужність та зрілість, подолання першої сходинки до офіцерських зірок!  

                                                                                                          Валентин Журавльов

(фото автора)