15
лип.

Аташе з питань оборони при Посольстві Франції в Україні підполковник Жером Маллар відвідав Військову академію (м. Одеси)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14842
  • Друк

001Військову академію (м.Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк, відвідав аташе з питань оборони при Посольстві Франції в Україні підполковник Жером Маллар. Шановного гостя зустрічали представники Академії військово-морських сил імені П.С.Нахімова, Одеської національної морської академії.

Учасники зустрічі обговорили важливі питання спрямовані на подальший розвиток і тісне співробітництво між нашими країнами у військовій сфері.

Підполковник Жером Маллар у своєму виступі відмітив, що оборонне відомство Франції розглядає можливість щодо подальшої підготовки  курсантів ВМС імені П.С.Нахімова на базі навчальних закладів та кораблях його країни терміном від 1-го місяця до 3-х років. Він також проінформував керівництво двох військових навчальних закладів, що французька сторона має змогу відрядити до Одеси спеціаліста, який в якості викладача міг би залучитися до навчального процесу з вивчення майбутніми українськими офіцерами французької мови.

Присутні українські військові подякували підполковника Жерома Маллара за пропозиції і пообіцяли їх ретельно вивчити і надати  свої відповіді щодо реалізації цих питань. Також під час переговорів виконуючі обов’язки начальника Військової академії та Академії ВМС імені П.С.Нахімова генерал-майор Олег Гуляк та капітан 1 рангу Ростислав Шаров розповіли пану Жерому Маллару про історію своїх військових навчальних закладів.

У ході зустрічі ректор Одеської національної морської академії Михайло Міюсов поінформував аташе з питань оборони при Посольстві Франції в Україні про те, як реалізовується Постанова Кабінету Міністрів України щодо реорганізації Академії ВМС імені Нахімова та утворення на базі ОНМА факультету військово-морських сил.

Наприкінці зустрічі підполковник Жером Маллар подякував своїм українських партнерів за теплий прийом та конструктивну розмову.

Після конструктивної і ділової бесіди ТВО начальника Військової академії (м.Одеси) генерал-майора Олег Гуляк ознайомив підполковника Жерома Маллара з інфраструктурою вищого військового начального закладу показав навчально-матеріальну базу, кафедру повітрянодесантної підготовки та тактики, храм Святих Рівноапостольних Кирила й Мефодія, Білу та Георгіївську зали, а також музей вишу, де представник військово-дипломатичного корпусу Французької Республіки зробив запис у Книзі почесних гостей Академії.

Рейтинг
24 голосів