26
черв.

Випускники Військової академії (м. Одеса) отримали лейтенантські погони і кортики біля Меморіалу «Крила Перемоги»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16760
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) вже стало доброю традицією проводити останню вечірню перевірку на Меморіалі «Крила Перемоги» напередодні чергового випуску лейтенантів. Курсантів випускників перед урочистою церемонією привітав ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк. Після традиційної перевірки особового складу книги вечірніх перевірок випускних курсів передали на зберігання у відділення особового складу та стройового академії.

Подається команда: «До вручення лейтенантських погонів і кортиків, приступити!». Один за одним курсантам – випускникам урочисто вручаються новенькі лейтенантські погони, а офіцерам-морякам – кортики. Присутні, разом з командуванням вищого військового навчального закладу, привітали випускників з отриманням першого офіцерського звання.

Подвиги загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни вчать та зобов’язують кожного з нас сьогодні відстоювати право на мир та спокій рідної землі, берегти пам’ять, святість нашої історії, нашу моральність, нашу совість. Ціна Перемоги справді невимірна. Тисячі братських могил як маяки нашої пам’яті вкривають землю України.

Молоді лейтенанти схилили свої голови перед тими, хто своїм життям та кров’ю забезпечив їм вільне життя. Після хвилини мовчання лейтенанти разом з ТВО начальника генерал-майором Олегом Гуляком поклали квіти до підніжжя Меморіалу визволителям міста-героя Одеси.

Кожен з присутніх на цьому святковому заході відчув свою причетність перед визволителями, які великою ціною завоювали для всіх право на життя, перед тими, хто врятував наш народ від фашистської загрози. Після офіційної частини молоді лейтенанти сфотографувались на згадку про цей пам’ятний день в їхньому житті.

Рейтинг
53 голосів