20
черв.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшла конференція «Про виконання Колективного договору між командуванням і профспілковим комітетом»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15327
  • Друк

 У Георгіївській залі Військової академії (м. Одеса) пройшла конференція трудового колективу академії з порядком денним.

1. Про роботу профкому по виконанню колективного договору між командуванням і профспілковим комітетом Військової академії за 2013 рік.

2. Затвердження кошторису бюджету роботи профспілкової організації на 2014 рік.

3. Затвердження додатків до Колективного договору у зв`язку зі змінами штатного розкладу в структурних підрозділах академії.

4. Визначення чисельного складу профкому. Довибори до профспілкового комітету Військової академії.

Голова профкому академії працівник Збройних Сил України Рувім Халтурин розпочав першу конференцію і звернувся до присутніх обрати президію. Декан факультетупідготовки офіцерів запасу, кандидат педагогічних наук Євген Подтергера, який був обраний головуючим, запропонував розглянути оголошені питання.

З доповіддю виступив заступник начальника Військової академії (м. Одеса) з виховної роботи, кандидат філософських наук полковник Сергій Пальчик: «Командування академії визнає Колективний договір основним документом соціального партнерства та взаємодії з профкомом, що установлює загальні принципи проведення узгоджених заходів, направлених на підвищення ефективності діяльності Військової академії, з метою зміцнення обороноздатності держави».

З півдоповіддю про виконання Колективного договору між командуванням та профспілковим комітетом за 2013 рік виступив голова профкому академії працівник Збройних Сил України Рувім Халтурин. Він визначив основну спільну мету командування Військової академії і профспілкового комітету - успішне вирішення поставлених перед Військової академією завдань про відмінну підготовку курсантів, студентів та інших спеціалістів, які проходять підготовку в академії.

Виступи голови профспілкового бюро факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення кандидат технічних наук, доцент Віктор Белікова був красномовний. Він відмітив багатогранну роботу профспілкового бюро і профкому по виконанню Колективного договору. Усі завдання командування виконані.

 Виступ працівника Збройних Сил України, заступника голови профспілкової організації управління академії Олени Ніколенко також привернув увагу присутніх. Вона підтвердила, що Колективний договір виконується. На всі запитання, критичні зауваження працівників своєчасно реагувало командування академії.

Проект постанови конференції зачитала працівник Збройних Сил України професор, доктор психологічних наук Людмила Снігур. Проект був прийнятий за основу і підтриманий «одноголосно».

Запропонований кошторис бюджету профспілкової організації Військової академії на 2014 рік був також затверджений «одноголосно». Його представив кандидат військових наук, доцент, професор Леонід Болсуновський.

Голова профкому Рувім Халтурин наприкінці зібрання оголосив перелік посад працівників, яким повинна надаватись додаткова відпустка, згідно керівних документів держави, а потім запропонував ввести до складу профкому голову профспілкової організації управління академії працівника Збройних Сил України Олександра Кобець.

Рейтинг
23 голосів