19
черв.

Випускники Військової академії (м. Одеса) розробляють інновації для Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16821
  • Друк

 У Військовій академії (м. Одеса) під час складання державних іспитів своє право одягнути офіцерські погони підтверджують курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення.

Як повідомив начальник кафедри тилового забезпечення підполковник Денис Лісовенко профільним для майбутніх начальників продовольчих та речових служб став державний комплексний екзамен за обраною спеціальністю.

Кожен випускник в ході цього іспиту підтвердив членам державної екзаменаційної комісії власний рівень теоретичних знань та практичних умінь щодо діяльності військового тилу і господарства, тилового забезпечення бойових дій військових частин, а також організації продовольчого чи речового забезпечення, рівень володіння технічними засобами.

Зокрема, на тиловому майданчику курсанти практично виконали комплекс дій із застосування дезінфекційно-душового агрегату ДДА-3, польової ремонтної майстерні, польового механізованого хлібозаводу ПМХ, польових кухнях КП-130 і КП-125 тощо.

Загалом усі курсанти продемонстрували пристойний рівень підготовки, а четверо випускників відмінними оцінками подолали ще один щабель на шляху до диплому з відзнакою.

Під час захисту кваліфікаційної роботи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» майбутні офіцери показали ґрунтовну наукову підготовку, а ряд курсантів – ще й творчий підхід до науково-практичної діяльності. Наприклад, сержант Олександр Хейлик запропонував ввести у Збройних Силах України модульну систему мобільних складів для зберігання речового майна, курсант Костянтин Петренко розробив економічно вигідну систему компенсації військовослужбовцям за невикористане речове майно після звільнення з військової служби, а курсант Валерій Александров розповів про інновації у технічних засобах прання, розроблених у навчальному закладі в тому числі і за його участю.

– Після випуску переважна більшість наших курсантів продовжить службу у бойових частинах та з’єднаннях на первинних посадах начальників речової чи продовольчої служби, – зазначив підполковник Денис Лісовенко. – Уже сьогодні, на етапі складання державних іспитів, усі вони демонструють не лише високий рівень підготовки, а й моральну, психологічну готовність до виконання своїх обов’язків у якості офіцерів вітчизняного війська.

Рейтинг
30 голосів