13
черв.

У Військовій академії (м. Одеса) тривають державні екзамени

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16359
  • Друк

У Військовій академії тривають державні екзамениКурсанти випускних курсів Військової академії (м. Одеса) продовжують складання теоретичної та практичної частин державних іспитів. Для цього задіяні класи та лабораторії, спортивні майданчики, розгорнуті навчальні місця зі зразками техніки з метою перевірки практичних навичок за спеціалізаціями майбутніх офіцерів. Практичні заходи проходять і на полігоні Навчального центру військового вишу. Готовність продовжити службу на офіцерських посадах у курсантів перевіряють члени Державної екзаменаційної комісії під головуванням полковника Ігоря Луньова.

У польових умовах випускники Військової академії складають комплексний іспит із військово-спеціальних дисциплін, а також з вогневої підготовки. З метою найбільш об’єктивного виявлення рівня знань та навиків курсантів усі їх дії під час іспитів оцінюються згідно з нещодавно введеними у Збройних Силах України стандартами підготовки військ.

За відгуками членів Державної екзаменаційної комісії, курсанти-випускники демонструють високий рівень знань та навиків за спеціальностями і володіють основними методами та підходами до ведення військових дій.

За результатами випускних іспитів курсанти отримають дипломи про вищу освіту державного зразка, погони лейтенантів та будуть направлені до військових частин та установ Збройних Сил України для подальшого проходження служби.

Рейтинг
46 голосів
Теги: іспити